Ad-Action We Make it Real.
Ad-Action water
O NAS
OFERTA

Na co dzień kierujemy się prostą filozofią. Pragniemy naszą pracą cały czas dążyć do lepszego, podejmować nowe wyzwania i czerpać czystą satysfakcję z efektów naszego wysiłku. Właśnie dlatego w projekty, które prowadzimy, wkładamy całe swoje serce, choć w sercu każdego z nas drzemie coś innego. Zainteresowania, namiętności, ambicje, te całkiem szalone i te zupełnie normalne, to wszystko znajduje swoje odbicie w naszej pracy, która jest ciągłą wymianą doświadczeń, pomysłów i obserwacji.

Efekt?

Kompromis różnorodności, synergia myśli, tolerancja i wspólna przestrzeń, która tętni życiem.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ!


Ania

KEY ACCOUNT MANAGER

ponad 10 letni staż pracy w agencjach reklamowych to niezliczona ilość zrealizowanych konkursów, kilka wręczonych samochodów, dziesiątki zakończonych sukcesem projektów takich, jak: targi, strony www, kampanie informacyjne, komunikacji wewnętrznej czy kampanie sprzedażowe. Słowność, terminowość, jednym słowem solidność – to cenione przez nią cechy, choć no cóż…wie, że każdy jest tylko człowiekiem, więc potrafi przymknąć oko.


Gosia

KEY ACCOUNT MANAGER

15 lat doświadczenia w obsłudze klienta i marketingu, na różnych stanowiskach, zarówno jako specjalista  jak i manager, (w branży opakowań oraz w agencji marketingowej) , od prawie 6 lat jest sobie własnym szefem i w tej roli najlepiej się sprawdza. Opiekuńcza, stabilna, w dobrym momencie życia.

Lubi pracę z trudnymi tematami, bo takie przeważnie dają rozwój. Stara się dbać o satysfakcję swoich klientów, gdyż wsłuchuje się  w ich potrzeby, bywa zasadnicza w sytuacjach, które wymagają zaangażowania, na ogół pogodna, lubi gawędzić o interesujących ją tematach, ale bez marnotrawienia czasu.


Alicja

COPYWRITER

Alicja niczym Alicja z Krainy Czarów potrafi czynić cuda ze słowem. Humanistka.

Jest strażniczką poprawnej polszczyzny. Nie rzuca słów na wiatr – zawsze w zanadrzu ma uzasadnienie swoich opinii. Ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oraz redakcji tekstów. Śledzi nowoczesne technologie, uwielbia dobry styl i jest z tego znana. Zajmuje się content marketingiem i prowadzeniem social mediów.

Jej twórcze podejście do słowa potrafi sprawić, że nawet najbardziej użytkowy tekst stanie się arcydziełem.


Krzysztof

ART DIRECTOR

Utalentowany, z wieloletnim doświadczeniem.  Łączy zmysł plastyczny z twardym spojrzeniem na terminy. Warsztatowo biegły w pakiecie Adobe, z bogatym portfolio prac graficznych. Niebanalny, przemiły, dobrze wyczuwa trendy.

W firmie odpowiedzialny za wizualną i artystyczną oprawę wszelkich przedsięwzięć.


Paweł

STRATEGY MANAGER

Posiada doktorat z zarządzania poparty bogatym doświadczeniem consultingowym.

Wieloletni nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu w zakresie marketingu i zarządzania. Specjalizuje się w kształtowaniu strategii innowacji w organizacjach, sieciach i kooperacji w biznesie oraz doskonaleniu procesów biznesowych. Jego prawdziwym żywiołem zawodowym jest kreacja i tworzenie rzeczy od podstaw.


Krzysztof

OFFICE MANAGER

Osiągnął poziom master w zarządzaniu dokumentami i sprawami kadrowymi. Umowy i faktury nie mają przed nim tajemnic. Żaden termin się nie przedawni pod jego czujnym okiem.

Jeśli coś idzie nie po jego myśli, informuje o tym w krótkich słowach. Jego prawdziwym żywiołem zawodowym jest administrowanie prac zespołu.