Firmowe imprezy w Wielkopolsce


Wspólne wyjazdy, kolacje, sportowe rywalizacje czy wolontariat – jest mnóstwo pomysłów na integrację pracowników. Wszystkie aktywności, które pozwalają ludziom na oderwanie się od codziennej monotonii i poznanie koleżanek czy kolegów z biura są świetne. To spoiwo, które umożliwia lepszą współpracę w zespole i chwilową zmianę atmosfery na odrobinę mniej formalną.

Grudniowe niespodzianki

Najczęściej pod koniec grudnia jest taka możliwość, aby wszyscy pracownicy mogli się spotkać przy wspólnej kolacji czy imprezie. Jest to też często moment, w którym podsumowuje się osiągnięcia firmy i wręcza nagrody najbardziej zasłużonym pracownikom. Miłym zwyczajem jest także to, że wręcza się prezenty świąteczne takie jak paczki czy bony. Jeśli chodzi o wigilie firmowe poznań ma wiele ciekawych miejsc na ich organizacje. Mogą to być restauracje czy hale bankietowe. W międzynarodowych korporacjach coraz częstszym zwyczajem jest świąteczna impreza o bardzo luźnym charakterze, w której mile widziane są przebrania czy zabawne konkursy. To dobra okazja, żeby wszyscy mogli się powygłupiać, pośmiać i potańczyć. Być może ktoś, kogo nigdy by o to nie podejrzewano, okaże się królem lub królową parkietu? Często na tego rodzaju imprezy wybiera się motyw przewodni w postaci obciachowego swetra czy przebrania się za bajkowych bohaterów. Jeśli zespół odnajduje się w tego rodzaju aktywnościach, warto spróbować to wykorzystać nie tylko od święta.

Szalone pomysły mile widziane

Dobra zabawa raz na jakiś czas to idealna okazja do tego, żeby zapomnieć o stresach związanych z pracą. Pracownikom daje to możliwość poznania się w zupełnie innej atmosferze, jaką charakteryzują się imprezy integracyjne. Poznań pod tym względem daje wiele możliwości: nie trzeba wyjeżdżać daleko poza stolicę Wielkopolski, żeby odkryć nieznany wcześniej zielony skwerek czy knajpę. Daje to wiele możliwości wspólnego spędzenia czasu. Jeśli chodzi o eventy firmowe Poznań jest świetnym miejscem. Kilkadziesiąt parków to dobra baza dla organizacji rodzinnego festynu firmowego. Stolica Wielkopolski posiada także przepiękną starówkę, która jest idealnym otoczeniem do zabawy w grę miejską czy mini- podchody. Mogą się one odbyć np. po wspólnym szkoleniu czy konferencji. Ważne, aby te aktywności były nieszablonowe i odmienne od tego, czym pracownicy zajmują się na co dzień.

Wiele korzyści przemawia za tym, żeby rozważyć organizację imprezy integracyjnej w firmie. Oprócz poprawy nastrojów i wydajności w pracy, pracownicy wrócą także ze świetnymi wspomnieniami. Być może, będą chcieli się nimi podzielić ze znajomymi i rodziną, co może pomóc w budowaniu firmowego wizerunku.