It is not enough to be busy. So are the ants. The question is: What are we busy about? Ad-Action fire
kontakt

NEWS


Giftpacki dla Sunrise System


Z przyjemnością zajęliśmy się przygotowaniem giftpacków dla Sunrise System. Tegoroczna edycja to coś więcej niż tylko radość pracowników, to również wsparcie i docenienie seniorów. Działamy wspólnie!

Stiga Santa Claus team


Najlepszy team Świętych Mikołajów firmy Stiga wyrusza właśnie w Polskę i Europę! Życzymy trafionych prezentów!

Elmex upominki świąteczne


Nasze piękne zestawy świąteczne już w drodze do klientów firmy Elmex:)

York upominki świąteczne


Upominki naszego autorstwa, pięknie zapakowane, pełne tradycyjnych polskich słodyczy już po raz kolejny wyruszyły w różne zakątki Europy.

Decora choinki świąteczne


Z pewnością tegoroczne choinki zaskoczyły wszystkich. Firmowe upominki świąteczne - pełne osobistego uroku, oryginalne, ze starej sosnowej deski, przetartej i postarzonej, idealne do nowoczesnych wnętrz scandi i eko.

York prezenty świąteczne


Upominki dla Partnerów Biznesowych firmy York. Nieoczywiste, eleganckie i smaczne - takie miały być! Na prośbę Działu Marketingu firmy York zajęliśmy się przygotowaniem zestawów świątecznych dla Partnerów Biznesowych. Pomysły...Propozycje...Projekty...Zakupy... Wyszło czarownie, klimatycznie, na miarę oczekiwań.

Giftpacki, konkurs Zeelandia


Kolejna akcja dla branży spożywczej, skierowana do klientów HoReCa. "Otwieramy się na nowe możliwości".

Decora upominki świąteczne


Eleganckie i wyborne zestawy świąteczne dla Partnerów Biznesowych firmy Decora.

Spotkanie świąteczne dla pracowników firm


Wiele firm wprowadza tradycję organizacji corocznego spotkania przy stole wigilijnym dla pracowników. Jest to pewien sposób integracji między działami, ale także podziękowanie za liczne dokonania i realizację założonych wcześniej celów na dany rok. Często jednak krążą przeświadczenia, że pojawienie się na tego rodzaju imprezie jest nieprzyjemnym obowiązkiem, ponieważ przedświąteczny czas…

Event integracyjny


Zagadki, łamigłówki i trochę czarów. Uczestnicy spotkania integracyjnego nie mieli łatwo, ale zachowali się jak super profesjonaliści. Po mistrzowsku zajęli się rozwikłaniem trudnych przeszkód w escape roomach i uratowali swoje teamy i nas przed niepowodzeniem. A wieczorem - to już czysta magia - spektakularny show barmański, lody molekularne i drinki…